Quantcast

OKAZION 2+1 75m2 me Hipoteke Pediatria 53500 euro , Shitje

€ 53.500,00
 • 175 m
Numri References
RF150488
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Pediatria
Kontakt
0695562905
Titulli
OKAZION 2+1 75m2 me Hipoteke Pediatria 53500 euro
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
75 m
Siperfaqa totale
75 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Kati
3
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet Apartament 2+1 75m2 me Hipoteke prane Spitalit Nene Tereza 53.500€ !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues 5 katesh. Apartamenti eshte i organizuar nga 1 korridor shperndares, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 aneks si dhe 1 sallon. Per nje vizite ne ambjent kontaktoni TeN +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 83 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Pediatria) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto