OKAZION 2+1 TEK FRESKU, Shitje, Tirana

€ 46.000
 • 298 m
Numri References
RF758139
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga Muhamet Deliu, FRESKU
Kontakt
0692040124
Titulli
OKAZION 2+1 TEK FRESKU
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
98 m
Siperfaqa totale
98 m
Lloji prones
Shtepi
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
6
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Vaske
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
Pershkrimi
OKAZION 2+1,ME HIPOTEKE, TEK FRESKU.
Apartamenti ndodhet ne rrugen Muhamet Deliu (rruga thesarit). Eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi ,1 korridor,1 sallon,1 ballkon,2 banjo.Kati i 6-te,me ashensor.
Siperfaqja : 98 m2.
Per me shume info na kontaktoni ne numrin e tel. 0692040124,ose na shkruani ne adresen e emailit [email protected]

https://www.facebook.com/AlbaninanRealEstate/?fref=ts
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1902 Vizita
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Rruga Muhamet Deliu, FRESKU) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto