OKAZION ALI DEMI...SHITET 2+1+VERANDE ME HIPOTEK, Shitje, Tirana

€ 91.000
 • 150 m
Numri References
RF437159
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
ali demi
Kontakt
0694273672
Titulli
OKAZION ALI DEMI...SHITET 2+1+VERANDE ME HIPOTEK
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 700
Siperfaqa
150 m
Siperfaqa totale
150 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Okazion Ne zonen e Ali Demit...Shitet apartament 2+1 siperfaqe totale 150 m2 me certifikate proneseie, ku 40 m2 jane verande...Apartamenti ndodhet ne nje kompleks 7 vjecar dhe shitet vetem per 700 euro/m2 , ndersa veranda me gjysem cmimi.

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 456 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, ali demi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto