Quantcast

Okazion, Apartament 2+1, Rr e Dibres,, Shitje

€ 78.000,00
 • 2100 m
Numri References
RF627294
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Rruga e Dibrës, mbrapa Komisariatit Nr.4.
Kontakt
355696888810
Titulli
Okazion, Apartament 2+1, Rr e Dibres,
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 780,00
Siperfaqa
100 m
Siperfaqa totale
100 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
Pjeserisht e mobiluar
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti 2+1 ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri, me punime shumë cilësore dhe në një kompleks pallatesh të mirëorganizuar. Apartamenti disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie, korridor, dy ballkone si dhe dy tualete.
Apartamenti ka orientim nga Lindja, me një sipërfaqe prej 100m2 dhe me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Cmimi 780 Euro/m2, total 78000 Euro.
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 2.3
  • Totali votave: 3
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3618 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga e Dibrës, mbrapa Komisariatit Nr.4.) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto