Quantcast

Okazion apartament 2+1 Shitje ne Myslym Shyri, Shitje

€ 90.000,00
 • 1100 m
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rruga Myslym Shyri
Kontakt
0693588271
Titulli
Okazion apartament 2+1 Shitje ne Myslym Shyri
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 900,00
Siperfaqa
100 m
Siperfaqa totale
100 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Perdorur
Kati
4
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartamenti eshte i tipit 2+1
Ka nje siperfaqe prej 100 m2 ne te cilen mireorganizohen ne hapesira te bollshme 2 dhoma gjumi , 1
dhome ndenieje + ngrenie, koridor lidhes , ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti shitet i mobiluar dhe ka nje
arredim bashkohor dhe komod. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues dhe eshte i pasur me
hipoteke. Ofrohet pamje nga rruga kryesore Myslym Shyr. Duke qene se ndodhet ne njerin prej kateve
me te larte te pallatit,i rrethuar me dritare dhe ballkon , apartamenti gezon drite natyrale gjate gjithe
dites. I ndodhur ne nje nga zonat kyce te Tiranes apartamenti esnte nje mundesi per mos tu humbur.
Cmimi i ofruar 90000 EURO . Kontakto 0693588271. Jeni te mirepritur
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 4.6
  • Totali votave: 9
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 10816 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga Myslym Shyri) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto