OKAZION Apartament ne shtje tek Materniteti i Ri, Shitje

€ 67.000,00
 • 185 m
Numri References
RF131979
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Jean D'Arc Bulevard
Kontakt
0693588271
Titulli
OKAZION Apartament ne shtje tek Materniteti i Ri
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 788,00
Siperfaqa
85 m
Siperfaqa totale
85 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
E Perdorur
Kati
5
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2008
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 1plus1 pak me siper “Maternitetit te RI”, Blv. “Bajram Curri”. Mund te modifikohet edhe 2 plus 1.
Shitet apartament në një zonë të aksesueshme pranë “Brrylit” "Ministrise se Jashtme" dhe “Maternitetit të Ri” në një ndërtim mjaft cilësor.
Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie te bollshme dhe plot drite nje dhome gjumi, nje tualete, korridor dhe një ballkon te kendshem e te bollshem me pamje panoramike qe shikon gjithe bulevardin Zhan'Dark deri tek xhamia e re ne qender
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 85m2 së bashku me sipërfaqen e përbashkët dhe 78m2 sipërfaqe neto. Me hipoteke. Nuk ka rrezik ndertimi perpara pasi ka shesh publik me nje park te vogel per femijet dhe gjelberim rreth e rrotull. Ka poshte kompleksit te 2 pallateve edhe nje kopesht per femijet "Princi I Kalter".
Apartamenti eshte ne katin e 5 banim dhe shitet edhe i mobiluar me të gjitha orenditë. Cmimi I orendive i diskutueshem.
Ndodhet në pozicion ku dielli eshte prezent gjithe diten ndersa pallati eshte nga brenda me ndricim natyral qe e ben te kendshem e plot drite.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 4.6
  • Totali votave: 7
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 7508 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Jean D\'Arc Bulevard) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto