Okazion i Dhjetorit! Shitet Ap. 1+1/Liqeni i Thate, Shitje, Tirana

€ 47.500
 • 165 m
Numri References
RF182547
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Liqeni i Thate
Kontakt
0695747210
Titulli
Okazion i Dhjetorit! Shitet Ap. 1+1/Liqeni i Thate
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 47.500
Siperfaqa
65 m
Siperfaqa totale
65 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
E Re
Kati
1
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi

Super Okazion i Dhjetorit! Shitet Apartament 1+1 me HIPOTEKE , 65m2 tek Liqeni i Thate. Apartamenti neshte i organizuar ne 1 dhome gjumi , 1 sallon+ambient gatimi, 1 tualet, ballkon. Ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri me punime cilesore . Cmimi: 47500euro Per me shume info mund te na kontaktoni ne nr e tel 0695747210 ose na shkruani ne adrseen tone te emailit [email protected]
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 58 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Shto Koment
Autori *
Title *
Rating
Shkruaji një mesazh *
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Liqeni i Thate) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto