Okazion i Dhjetorit!Shitet Ap. 1+1/ Liqeni Thate, Shitje, Tirana

€ 43.500
 • 160 m
Numri References
RF153944
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Liqeni i Thate
Kontakt
0695747210
Titulli
Okazion i Dhjetorit!Shitet Ap. 1+1/ Liqeni Thate
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 43.500
Siperfaqa
60 m
Siperfaqa totale
60 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
E Re
Kati
1
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Super Okazion i Dhjetorit! Shitet Apartament 1+1, 60m2 me Hipoteke tek Liqeni i Thate . Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 sallon +ambient gatimi, 1 tualet. Ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri me punime cilesore. Cmimi:43500euro i padiskutueshem . Per me shume info mund te na kontaktoni ne nr e tel 0695747210 ose na shkruani ne adresen tone te emailit [email protected]
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 51 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Shto Koment
Autori *
Title *
Rating
Shkruaji një mesazh *
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Liqeni i Thate) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto