OKAZION...SHITEN APARTAMENTE RRUGA KOSOVARVE, Shitje, Tirana

€ 00.000
 • 100 m
Numri References
RF463477
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
RRUGA E KOSOVAREVE , BUZE RRUGE
Kontakt
0694273672
Titulli
OKAZION...SHITEN APARTAMENTE RRUGA KOSOVARVE
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
100 m
Siperfaqa totale
100 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
TEK RRUGA E KOSOVAREVE , BUZE RRUGE KRYESORE SHITEN APARTAMENTE KLERINGU 1+1 , 2+1 DHE 3+1 ME SIPERFAQE DHE ORJENTIME ME TE ZGJEDHUR.APARTAMENTET JANE NE NDERTIM TEK KOMPLEKSI ME I MIRE I ZONES I SAPO FILLUAR.APARTAMENTET SHITEN ME NJE CMIM SHUME ME POSHTE SE TREGU , I CILI DO TE BEHET I DITUR VETEM NE ZYRE...PAGESA DUHET TE JETE ME LIKUJDIM TOTAL...PERSONAT E INTERESUAR TE KONTAKTOJNE NR E TEL...

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 760 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, RRUGA E KOSOVAREVE , BUZE RRUGE) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto