OKAZION; SHITET 2+1/FUSHA ALI DEMI, Shitje, Tirana

€ 107.000
 • 2114 m
Numri References
RF189442
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Fusha Ali Demi
Kontakt
0672062729
Titulli
OKAZION; SHITET 2+1/FUSHA ALI DEMI
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 850
Siperfaqa
114 m
Siperfaqa totale
126 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2017
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
OKAZION: Shitet super apartament 2+1/ tek fusha “Ali Demi”
Apartamenti ndodhet në katin V-të, banim me një sipërfaqe totale prej 126m². Apartamenti përbëhet nga një sallon i madh plus gatimi sëbashku, dy dhoma gjumi, dy tualete, njëra me dritare, korridor i madh dhe dy ballkone. Apartamenti ka një investim të konsiderueshëm, punime gipsi, mobilim extra dhe pajisje elektroshtëpiake të firmës. Orientimi i apartamentit është lindje-perëndim ku gjatë gjithë ditës ka ndriçim natyral. Pallati sapo ka përfunduar, ka administrim, mirëmbajtje siguri, parkim, Në proçes hipotekimi.
Cmimi shitje: 107.000 €
Për më shumë informacion na kontaktoni në:
TEL fiks: 044518285, Cel: 0672062729
[email protected]
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 601 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Fusha Ali Demi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto