Quantcast

OKAZION...SHITET 2+1 ME HIPOTEK TEK LIQENI I THAT, Shitje

€ 83.800,00
 • 129 m
Numri References
RF182094
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
LIQENI I THAT
Kontakt
0682017333
Titulli
OKAZION...SHITET 2+1 ME HIPOTEK TEK LIQENI I THAT
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
129 m
Siperfaqa totale
129 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Ne zonen me te mire te Tiranes, mes qetsis dhe natyres, shitet apartament 2+1 i ndodhur tek Liqeni i Thate. Apartamenti ka nje organizim shume te mire te brendshem, me nje sallon te madh , 2 dhoma gjumi te bollshme , 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti ka nje siperfaqe 129 m2 me hipotek.Cmimi eshte shume konkurues krahasuar me objektet perreth , vetem per 650 euro/m2 i PADISKUTUESHEM , ne total 83.800 euro

REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1174 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, LIQENI I THAT) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto