Okazion: Shitet 2+1 per arsye largimi, Shitje, Tirana

€ 44.000
 • 1110 m
Numri References
RF122504
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Njesia administrative
Njesia Bashkiake Nr.4
Adresa
Rruga Muhamet Deliu
Kontakt
00355676046321
Titulli
Okazion: Shitet 2+1 per arsye largimi
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
110 m
Siperfaqa totale
110 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
Pjeserisht e mobiluar
Kati
6
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2008
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 2+1, 110 m2, pjeserisht i mobiluar, me drite gjate te gjithe dites. Apartamenti eshte me hapesira te bollshme dhe i mireorganizuar me 2 dhoma gjumi, 1 tualet me ajrim me dritare, 1 ballkon te madh dhe me pamje c'lodhese, 2 koridore qe lidhin ambietet e brendeshme, dhome ndenje e madhe e madhe me zone gatimi te mireorganizuar.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 1
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1018 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Njesia Bashkiake Nr.4, Rruga Muhamet Deliu) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto