Okazion ,Shitet 2+1 tek kompleksi Star, Shitje, Tirana

€ 72.500
 • 293.5 m
Numri References
RF622386
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga Ndre Mjeda
Kontakt
0695747210
Titulli
Okazion ,Shitet 2+1 tek kompleksi Star
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
93.5 m
Siperfaqa totale
93.5 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
2
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Okazion! Shitet apartament 2+1 tek Kompleksi Star ,prane Inxhinierise se Ndertimit .Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,2 tualete dhe 1 ballkon. Ofrohet dhe mundesi kreditimi. Kati : 2 Siperfaqja:93.5 m2 Cmimi: 72500 euro Per me shume info mund te na telefononi ne numrin 0695747210 ose na shkruani ne adresen tone te emailit [email protected]
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1019 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Rruga Ndre Mjeda) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto