Quantcast

OKAZION,SHITET AP 2+1+G TEK '' GREEN CITY '', Shitje

€ 82.900,00
  • 107 m
Numri References
RF387085
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
PRANE UNAZES SE RE
Kontakt
0694273672
Titulli
OKAZION,SHITET AP 2+1+G TEK '' GREEN CITY ''
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 700,00
Siperfaqa
107 m
Siperfaqa totale
107 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Ashensor
Po
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
OKAZION,Shitet Apartament 2+1+GARAZHD ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRANE,prane unazes se re.
Kompleksi '' GREEN CITY '' ka punime tejet cilesore dhe ofron te gjitha kushtet per te bere nje jetese sa me te mire.
Apartamenti ka nje planimetri te mire dhe shte ne faze ndertimi.
Siperfaqja eshte 107m2. ( NE PROCES HIPOTEKIMI )
Cmimi eshte vetem 82,900 euro. ( I PADISKUTUESHEM )
Ne cmim perfshihet dhe GARAZHDI.
Oferta eshte e vlefshme vetem per klient qe e njohin KOMPLEKSIN.

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 20 33 335 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

REAL ESTATE REGER
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 235 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, PRANE UNAZES SE RE) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Shkruaj Raportin Tend
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto