Quantcast

OKAZION,SHITET AP 2+1 NE ZONEN E ''KAMZES'', Shitje

€ 34.300,00
  • 98 m
Numri References
RF160384
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
KAMEZ
Kontakt
0694273672
Titulli
OKAZION,SHITET AP 2+1 NE ZONEN E ''KAMZES''
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 350,00
Siperfaqa
98 m
Siperfaqa totale
98 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Kati
Kati i fundit
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
OKAZION,Shitet Apartament 2+1 ne zonen e KAMZES,buze rruges kryesore.
Apartamenti ka nje planimetri dhe orientim te mire dhe ndodhet ne katin e 8 ( fundit ) .
Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte drejt perfundimit prandaj nxitoni.
Siperfaqja eshte 98m2. ( PA HIPOTEK )
Cmimi per m2 eshte 350euro nga 550 euro qe shiten aktualisht.
TOTAL 34,300 euro

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 20 33 335 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

REAL ESTATE REGER
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 233 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, KAMEZ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Shkruaj Raportin Tend
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto