Okazion! Shitet ap. 2+1, perball Kristal Center!!, Shitje, Tirana

€ 86.250
 • 115 m
Numri References
RF152350
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Perball Kristal Center
Kontakt
0694273672
Titulli
Okazion! Shitet ap. 2+1, perball Kristal Center!!
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 750
Siperfaqa
115 m
Siperfaqa totale
115 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Ashensor
Po
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Okazion!!
Shitet apartament 2+1, perball Kristal Center!!
Pallati eshte i ri, me punime fantastike, dhe i sapo perfunduar.
Dispononojme dy apartamente te tille, njeri ne katin e 6 dhe tjetri ne katin e 7.
Me planimetri te rregullt me hapesira plotesisht te shkrytezushme dhe mjafte te bollshme.
Siperfaqja e apartamentit eshte 115m2, dhe eshte e organizuar ne soxhorno, dy dhoma gjumi me dritare te medha dhe me tre xhama, ballkon dhe dy tualete.
Cmimi: 750euro/m2.
Agjensi Imobiliare Reger
Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672, ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 639 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Perball Kristal Center) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto