OKAZION,SHITET AP 2+1 PRANE ''HIPOTEKES'', Shitje

€ 100.700,00
 • 106 m
Numri References
RF195522
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
PRANE HIPOTEKES
Kontakt
0694273672
Titulli
OKAZION,SHITET AP 2+1 PRANE ''HIPOTEKES''
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 950,00
Siperfaqa
106 m
Siperfaqa totale
106 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
SUPER OKAZION,Shitet Apartament 2+1 ne nje nga KOMPLEKSET me te kerkuara ne TIRANE, prane HIPOTEKES.
Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ne faze ndertimi dhe ka punimet tejet cilesore dhe ofron te gjitha kushtet per te pasur nje jete sa me te mire.
Apartamenti ka nje planimetri dhe orientim te mire.
Siperfaqja eshte 106m2. ( PA HIPOTEK )
Cmimi eshte 950 euro per m2 nga 1100 euro qe shiten aktualisht.
TOTAL 100,700euro

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 20 33 335 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

REAL ESTATE REGER
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 46 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, PRANE HIPOTEKES) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto