Quantcast

OKAZION,SHITET AP 2+1 TEK PORTI NE ''DURRES'', Shitje

€ 65.000,00
 • 100 m
Numri References
RF115873
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
PRANE PORTIT NE DURRES
Kontakt
0694273672
Titulli
OKAZION,SHITET AP 2+1 TEK PORTI NE ''DURRES''
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 650,00
Siperfaqa
100 m
Siperfaqa totale
100 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Kati
4
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet Apartament 2+1 ne KOMPLEKSIN me te mire ne DURRES tek ''PORTI''.
Apartamenti ka nje planimetri dhe orientim super dhe ndodhet ne kompleksin me cilesor ne DURRES.
Apartamenti eshte prone e nje KLERINGU ne fazen e fundit te ndertimit.
Siperfaqja eshte 100 m2. (NE PROCES HIPOTEKIMI)
Cmimi eshte 65.000 euro ose ndryshe 650 euro per m2. ( nga 850 euro qe i shet firma)

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1344 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, PRANE PORTIT NE DURRES) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto