OKAZION,SHITET AP1+1 TEK''SQUARE21'' RR.E KAVAJES, Shitje

€ 71.250,00
 • 75 m
Numri References
RF150150
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
RRUGA E KAVAJES
Kontakt
0682017333
Titulli
OKAZION,SHITET AP1+1 TEK''SQUARE21'' RR.E KAVAJES
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 950,00
Siperfaqa
75 m
Siperfaqa totale
75 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Kati
4
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
OKAZION i limituar,Shitet Apartament 1+1 ne nje nga KOMPLEKSET me te mira ne TIRANE tek RRUGA E KAVAJES, ''SQUARE21''.
Apartamenti ka nje planimetri dhe orientim shume te mire dhe ndodhet ne katin e 4 nga toka.
Apartamenti eshte ne pronesi te nje kleringu dhe shitet 950euro per m2 nga 1150euro qe i shet firma.
Apartamenti ndodhet ne fazen e fundit te ndertimit prandaj nxitoni.
Siperfaqja eshte 75m2.
Cmimi eshte 71,250 euro.

REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 614 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, RRUGA E KAVAJES) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto