OKAZION,SHITET AP3+1+VERAND,TEK R.KODRA E DIELLIT, Shitje, Tirana

€ 125.000
 • 120 m
Numri References
RF817885
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
REZIDENCA KODRA E DIELLIT 1
Kontakt
0682017333
Titulli
OKAZION,SHITET AP3+1+VERAND,TEK R.KODRA E DIELLIT
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 782
Siperfaqa
120 m
Siperfaqa totale
160 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
3+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Kati
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet Apartament 3+1+VERANDE ne nje nga zonat me te mira ne TIRANE mes qetesise dhe cilesise,tek REZIDENCA KODRA E DIELLIT 1.
Apartamenti ka nje planimetri dhe orientim shume te mire dhe ndodhet ne katin e 2 te nderteses.
Ndertesa ka punime shume cilesore dhe apartamenti eshte per nje kohe shume te shkurter prandaj nxitoni.
Siperfaqja eshte 160m2 nga te cilat 40m2 eshte VERANDE me certifikat te rregullt pronesie.
Cmimi eshte 125.000 euro ose ndryshe 782 euro per m2. ( I PADISKUTUESHEM )

REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1022 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, REZIDENCA KODRA E DIELLIT 1) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto