OKAZION!..SHITET APARTAMENT 2+1 MBI KRISTAL CENTER, Shitje, Tirana

€ 89.000
  • 140 m
Numri References
RF185585
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Adresa
mbi Kristal Center
Kontakt
0682017333
Titulli
OKAZION!..SHITET APARTAMENT 2+1 MBI KRISTAL CENTER
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
140 m
Siperfaqa totale
140 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
OKAZION PERBALLE ME KRISTAL CENTER MBI RRUGEN E RE...!

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 140 m2 i vendosur ne katin e 5 me ndarje perfekte dhe pozicionim te perkryer...Apartamenti ka punime cilesore dhe shitet vetem per 640 euro/m2 i PADISKUTUESHEM ne total 89.000 euro...( ne proces hipotekimi , momentalisht eshte pa certifikate pronesie)

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 0682017333 0696410104 0682072229 , ose jeni te mirepritur tek zyra jone.

Adresa: Prane stadiumit Dinamo

Real Estate I-Deal
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 542 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, mbi Kristal Center) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto