OKAZION Shitet apartament 2+1, Shitje, Tirana

€ 250.000
 • 1110 m
Numri References
RF169472
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Njesia administrative
Njesia Bashkiake Nr.2
Adresa
Rruga "Themistokli Germenji" Prane stadimit "Qemal Stafa"
Kontakt
00355694050024
Titulli
OKAZION Shitet apartament 2+1
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
110 m
Siperfaqa totale
120 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te aksesueshme te Kryeqytetit ate te stadimit "Qemal Stafa" Rezidenca "Ambasador 1".
Rikonstruksioni dhe arredimi eshte perfunduar i gjithi nga arkitekt profesionist dhe kuruar deri ne detaj,
organizimi i brendshem eshte 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, ambjent gatimi i vecuar, 1 tualet dhe 1 ballkon, orientimi
i prones eshte jug-lindje i cili ben te mundur te kete drite natyrale gjate pjeses me te madhe te dites.
Nje nder avantazhet kryesore eshte prania e sistemit ngrohje-ftohje (chiller) i cili te ofron kushte mjaft komode jetese.
Theksoj githashtu se ne cmimin e apartamentit perfshihet edhe nje post parkimi (i aksesueshem me ashensor) cka do te thot se
blerja e kesaj prone ben te mundur jetesen ne nje nder zonat me qendrore te Tiranes pa patur nevojne e perballjes me stresin e
perditshem te mungeses se parkimit.
Rezidenca eshte nder ndertimet me cilesore te viteve te fundit e cila ofron facilitete nga me modernet: sistem sigurie 24 ore, roje, sistem kamerash, administrim i hapsirave te perbashkta.
Duke qene se ne rezidence jetojne banore te perzgjedhur, qendrimi aty eshte i preferueshem shume edhe nga shtetas te huaj cka do te thote
se prona eshte gjithashtu nje mundesi shume e mire per investim (blerja dhe dhenia me qira) duke theksuar se cmimet e qiras ne rezidenc jane relativisht te larta.
Per informacion me te detajuar ju lutem me kontaktoni ne numrin +355 6940 500 24.
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 5174 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Njesia Bashkiake Nr.2, Rruga "Themistokli Germenji" Prane stadimit "Qemal Stafa") via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto