Okazion Shitet Apartament 2+1 tek Brryli., Shitje, Tirana

€ 68.000
 • 180 m
Numri References
RF137673
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Adresa
Brryli
Kontakt
0695747210
Titulli
Okazion Shitet Apartament 2+1 tek Brryli.
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 850
Siperfaqa
80 m
Siperfaqa totale
80 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Kati
5
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
1990
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartamenti 2+1 te kryqezimi i Rr. Bardhyl me Rr. Qemal Stafa, me nje siperfaqe prej 80m2 neto . Apartamenti eshte i organizuar ne 2dhoma gjumi , 1 sallon dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e 5(jo i fundit) te nje pallati ekzistues te viteve 90'. Ka planimetri te rregullt. Shitet totalisht i mobiluar per 68000 euro.
Per me shume info mund te na kontaktoni ne numrin e tel 0695747210 ose na shkruani ne adresen tone te emailit [email protected]
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 587 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Brryli) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto