OKAZION TE MARGARITA TUTULANI 2+1…!!! 730eu/m2, Shitje, Tirana

€ 78.000
  • 107 m
Numri References
RF871204
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Margarita Tutulani
Kontakt
0694273672
Titulli
OKAZION TE MARGARITA TUTULANI 2+1…!!! 730eu/m2
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 730
Siperfaqa
107 m
Siperfaqa totale
107 m
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Kati
2
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
SUPER OKAZION TEK MARGARITA TUTULANI…!!!
Shitet apartament 2+1, 107m2 kati i 2 ne pallat te vjeter…
ME HIPOTEKE…!!!!
Apartamenti ndodhet ne rr.MARGARITA TUTULANI ne vendin me te mire ne tirane.
SUPER SUPER OFERTE E LIMITUAR VETEM PER PAK DITE…!!!
NXITONI!!!
Agjensi Imobiliare Reger
Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672, ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta.
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 356 Shfaqur
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Margarita Tutulani) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto