Quantcast

Okazion tek Ali Demi Apartament 60m2 - 46000 Euro, Shitje

€ 46.000,00
 • 160 m
Numri References
RF870917
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rr" Pasho Hysa" Ali Demi
Kontakt
0695595758
Titulli
Okazion tek Ali Demi Apartament 60m2 - 46000 Euro
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 735,00
Siperfaqa
60 m
Siperfaqa totale
60 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
E Re
Kati
4
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2020
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet tek Kompleksi Mangalem21 tek Ali Demi.
41 Objekte ndertimi dhe tipologji te ndryshme.
Nxitoni te rezervoni pasi kerkesa eshte shume e larte
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 43 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rr" Pasho Hysa" Ali Demi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto