OKAZION TEK FRESKU..! SHITET APARTAMENT 2+1, Shitje, Tirana

€ 55.000
  • 114 m
Numri References
RF166608
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
fresku prane fizikes berthamore
Kontakt
0682017333
Titulli
OKAZION TEK FRESKU..! SHITET APARTAMENT 2+1
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
114 m
Siperfaqa totale
114 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
SUPER OKAZION AFATSHKURTER TEK FRESKU PRANE FIZIKES BERTHAMORE...!

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 114 m2 i vendosur ne katin e 4 me ndarje perfekte dhe pozicionim te perkryer...Apartamenti ka punime cilesore dhe shitet vetem per 480 euro/m2 i PADISKUTUESHEM ne total 55.000 euro...( ne proces hipotekimi , momentalisht eshte pa certifikate pronesie)

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 0682017333 0696410104 0682072229 , ose jeni te mirepritur tek zyra jone.

Adresa: Prane stadiumit Dinamo

Real Estate I-Deal
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 95 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Shto Koment
Autori *
Title *
Rating
Shkruaji një mesazh *
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, fresku prane fizikes berthamore) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto