Quantcast

Okazion Tregu Elektrik 2+1 59000Euro!, Shitje

€ 59.000,00
 • 180 m
Numri References
RF125895
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Tregu Elektrik
Kontakt
0695562905
Titulli
Okazion Tregu Elektrik 2+1 59000Euro!
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
80 m
Siperfaqa totale
80 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
2
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet | OKAZION Apartment 2+1, 80m2 d, 59000 euro, tek Tregu Elektrik! Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon i bollshem + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 korridor shperndares, 1 tualet dhe 1ballkon. Orientimi jug-lindje. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Pallati eshte me punime shume cilesore, krahas apartamentit bashke me cmimin e shitjes eshte edhe nje garazhd per makinen 25m2 me vlere 8mije euro ekstra. Apartamenti disponon kontrate porosie, eshte ne proces hipotekimi, nevoje urgjente per shitje
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 278 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Tregu Elektrik) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto