Quantcast

Okazion vile 2 kateshe ne shitje afer qendres, Shitje

€ 150.000,00
 • 150 m
Numri References
RF101156
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Rruga Thanas Ziko
Kontakt
0673333381
Titulli
Okazion vile 2 kateshe ne shitje afer qendres
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
150 m
Siperfaqa totale
250 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Villa
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Vila shtrihet ne truall prej 100 m2, ku siperfaqja totale e ndertimit eshte 150 m2.
Ne te hyre te prones do te gjeni nje oborr te vogel, ne te cilin mund te kaloni pasditet tuaja si dhe per te luajtur femijet.
Vila eshte e organizuar ne 2 kate, ku:
-kati i pare perfshin sallonin e ndenjes, dhome gatim-ngrenje e vecuar, banjo dhe korridor
-ne katin e siperm do te gjeni 2 dhoma gjumi dhe ballkon.
Shtepia ofrohet me te gjitha pajisjet dhe mobiljet qe shihni ne foto.
Ato jane pothuajse te reja, cilesore dhe ne stil bashkohor.
Gjithashtu ne cmim perfitoni punimet e brendshme dhe te jashtme te viles, cilesore te cilat ju ofrojne komoditetin e nevojshem per banim.
Vila ndodhet ne nje lagje te vjeter te Tiranes, e qete dhe shume prane qendres se qytetit.
Gjendet vetem 10 min larg sheshit Skenderbej, prane Medresese, unazes se Vogel dhe pikave te tjera kyce. Dokumentacion i rregullt hipotekor. Cmimi: 150'000 euro i diskutueshem Info: 06733 33381
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2845 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga Thanas Ziko) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto