Quantcast

Okazion vile ne shitje ne tirane, Shitje

€ 240.000,00
 • 5330 m
Numri References
RF157917
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Rruga todi shkurti
Kontakt
0696203563
Titulli
Okazion vile ne shitje ne tirane
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
330 m
Siperfaqa totale
477 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Vila
Gjendja
E mobiluar
Kati
3
Tualete
5
Ashensor
Jo
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet vile 3 kateshe me siperfaqe te brenshme 330 meter2 secili 110 m2 'meter katror' cdo kat ka hyrje ne vete qe e ben te pershtashme te blihet nga disa persona ose te blihet dhe te perdoren katet e para per biznes, vila eshte totalisht e mobiluar, ka oborr me superfaqe 147 meter2 ndodhet ne nje zone shume te qetë te tiranes kryesisht zone me vila ne rrugen todi shkurti mbi tregun elektrik 1.7 km nga qendra e tiranes. Shitet per arsye emigrimi.
Komision per agjensine 1% e vleres se prones.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1600 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga todi shkurti) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto