Papafingo i gjithe kati, shitje te Tregu Elektrik, Shitje, Tirana

€ 149.500
 • 2214 m
Numri References
RF144340
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
rruga Petro Nini Luarasi
Kontakt
0673333381
Titulli
Papafingo i gjithe kati, shitje te Tregu Elektrik
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 700
Siperfaqa
214 m
Siperfaqa totale
214 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
3+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Kati
Kati i fundit
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti gjendet ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane, shume prane Tregut Elektrik.
Banesa shtrihet ne katin e 7-te dhe te fundit, me siperfaqe te te gjithe katit prej 214 m2.
Prona disponon certifikate te rregullt pronesie dhe eshte e ndertuar ne formen e papafingos, ku lartesia minimum eshte 2.2 metra dhe maksimum prej 2.8 m.
Aktualisht i gjithe kati nuk ka ndarje, te cilen mund ta organizoni sipas deshires ne 3+1, 2+1 se bashku me 1+1 apo dhe ne 3 apartamente 1+1.
I gjithe kati eshte i rrethuar nga vetrata xhami, te cilat ofrojne drite natyrale gjate gjithe dites dhe pamje te hapur te zones perreth.
Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila, catia eshte e ndertuar me cilesi me panele sandwich, jane 2 banjo aktualisht dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte ideal per nje familje te madhe qe kerkon privatesi ne katin e fundit apo per qellime investimi per ta ndare dhe leshuar me qira. Cmimi: 700 euro/m 2 Informacion: agjensi imobiliare Jona 067333 3381

 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1049 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, rruga Petro Nini Luarasi ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto