PENTHOUSE 4+1+3, Shitje

€ 250.000
 • 3195 m
Numri References
RF244747
Lokaliteti
Kontakt
0697037247
Titulli
PENTHOUSE 4+1+3
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
195 m
Siperfaqa totale
315 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
4+1
Gjendja
E Re
Kati
5
Tualete
3
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Viti ndertimit
2008
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartament i jashtzaakonshem i cili shtrihet ne katin e fundit te pallatit. Interiori i brendshem i apartamentit pershtatet ne menyre perfekte madhesise se tij mbi 300m2. Apartamenti organizohet ne 4 dhoma gjumi secila me garderoben e saj, 3 tualete, nje sallon mbreselenes 42m2 dhe nje verande 115m2 me pamjen e kopshtit Botanik. Apartamenti esht i pajisur me sistem ngrohje/ftohje qendrore, sistem qendror audio, instalime elektrike speciale dhe sistem termo-izolimi. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te kontaktoni.
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 441 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto