Quantcast

Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 3+1+2, Shitje

€ 139.790,00
 • 2118.9 m
Numri References
RF144083
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Rruga Artan Lenja
Kontakt
0674032997
Titulli
Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 3+1+2
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
118.9 m
Siperfaqa totale
118.9 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
3+1
Gjendja
E Re
Kati
7
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 3+1+2 me Planimetri Perfekte me Shume Drite!!! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te 2017 me punime nga me cilesoret, i pajisur me ashensor dhe organizohet ne nje sallon te madh dhe kend kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete, ballkon. Apartamenti ka orientim veri-lindje , me shume drite dhe zona ne te cilen ndodhet eshte nga me te kerkuarat ne Tirane e cila e kthen kete prone ne ure lidhese me pikat kyce te qytetit dhe mungesa e ndertimeve me te tille cilesi vetem 7 minuta larg qendres i jep akoma me shume vlere apartamentit. Ne zone gjenden te gjitha facilitetet e mundshme si shkolla, universitete, kopshte, supermarkete, banka, bare, restorante, linja transporti publik etj. Bashke me apartamentin egziston mundesia e blerjes se nje posti parkimi qe ndodhet ne katin -2 te pallatit i aksesueshem lehtesisht nga ashensori me cmim shum te mire per vetem 12000 Euro. Apartamenti disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekore.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 268 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga Artan Lenja) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto