Quantcast

Sarande Shitet apartament 1+1 me pamje anesore n, Shitje

€ 64.000,00
 • 277 m
Numri References
RF491748
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Vlores
Adresa
rruga Butrinti
Kontakt
355699238033
Titulli
Sarande Shitet apartament 1+1 me pamje anesore n
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
77 m
Siperfaqa totale
77 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
E Perdorur
Kati
3
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti ne rrugen Butrinti.Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese cilesore dhe eshte i pajisur me certifikat pronesie.Eshte totalisht i mobiluar dhe perbehet nga:1 dhome gjumi,1 sallon me guzhine te perbashket,1 ballkon dhe 2 tualete.Na kontaktoni per informacione te metejshme ose per nje vizite te prona.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 109 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Vlores, rruga Butrinti) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto