Quantcast

Shes apart. 2+1+A+BLK Kati 2, 85 m² 89,250 Euro, Shitje

€ 89.250,00
 • 285 m
Numri References
RF787406
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Rruga Asdreni
Titulli
Shes apart. 2+1+A+BLK Kati 2, 85 m² 89,250 Euro
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 1.050,00
Siperfaqa
85 m
Siperfaqa totale
85 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Gjendja
E Re
Kati
2
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 85 m² 89.250 (Asdreni)

Zona/Rruga : Asdreni

Tirane, shes apartament 2+1+A+2WC+BLK, me siperfaqe 85 m² , 1050 Euro/m² (i diskutueshem)

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe e lokalizuar ne Rrugen Asdreni mbrapa Ministrise se Shendetsise. Ka akses per ne Lagjen Ali Demi, Brryli dhe 10 min larg nga Rruga e Elbasanit.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 5-katesh, pallat i ri me ashensort me punime mjaft cilesore. Dhoma e gjumit e shtruar ne parket.

Me certifikate pronesie.

Gjithashtu ofrohet me qera bosh: 30,000 Lek/muaj

Çmimi: 89,250 Euro ( i diskutueshem)

REJI REAL ESTATE
Cel: +355 66 58 26 862
Tel: +355 4 56 05 112
E-mail: [email protected]
Adresa: Rruga Naim Frasheri
(Mbrapa Ambasades Greke)
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1579 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga Asdreni) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto