APARTAMENTE 1+1DHE 2+1 ME 550 EU/M2 NE FRESK, Shitje

€ 38.610,00
 • 161,3 m
Numri References
RF105221
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Fresk
Kontakt
0697264350
Titulli
APARTAMENTE 1+1DHE 2+1 ME 550 EU/M2 NE FRESK
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 550,00
Siperfaqa
61,3 m
Siperfaqa totale
70,3 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Kati
1
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shiten apartamente ne zonen e Freskut ne Tirane
Apartamentet jan te tipi 1+1 dhe 2+1 me orientime shum te mira dhe pamje relaksuese.
Rrethohen nga gjelberimi i zones.
Apartamentet ne shitje jan perkatesisht:
1-Tipi 1+1
Sip.ndertimi 61.3m2
sip. totale 70.3m2
kati i 3

2- Tipi 1+1
kati 1
sip ndertimi 61.3m2
sip.totale 70.2 m2


3-Tipi 2+1
kat 1
sip. ndertimi 103.7m2
sip. totale 117.3 m2
2 tualete

4-Tipi 2+1
kat 1
sip.110.8m2
sip.124.9m2
2 tualete
ballkon

5- Tipi 2+1
sip.ndertimi 99m2
sip.totale 107m2
kati 1
2tualete

Apartamentet jan te pasur me hipoteke.

Cmimi 550euro/m2 I DISKUTUESHEM. Kontakto 0697264350. Jeni te mirepritur.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 436 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Fresk ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto