Quantcast

Shiten apartamente me keste 5 Vjecare, Shitje

€ 85.000,00
 • 0.0 m
Numri References
RF193521
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Unaze e madhe
Kontakt
0699947554
Titulli
Shiten apartamente me keste 5 Vjecare
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
0.0 m
Siperfaqa totale
0.0 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Gjendja
E Re
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Nuk eshte e nevojshme te merrni kredi ne banke.
Tashme keni mundesin qe te blini shtepin tuaj, te hipotekuar me keste deri ne 5 vjet.
Shume llojshmeri zgjedhjesh, nga 1+1, 2+1 me siperfaqe te ndryshme deri tek dyqanet, pallatet jane te hipotekuara.
Keni mundesi zgjedhjesht, nga 1- zona e Astirit 80000-85000 Leke ( te reja/m2)
2-Kopshti botanik 800 -1000 euro/m2
3- Porcelan 750 euro m2
Cfare kati deshironi dhe hapesiren qe deshironi, nxitoni te kontaktoni ne nr: 0699947554
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 3.5
  • Totali votave: 12
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 9594 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Unaze e madhe) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto