Shiten Dublex ne Fresk 630euro/m2 , Shitje

€ 77.326,00
 • 2114,6 m
Numri References
RF124172
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
fresk
Kontakt
0697264350
Titulli
Shiten Dublex ne Fresk 630euro/m2
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 630,00
Siperfaqa
114,6 m
Siperfaqa totale
122,74 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Duplex
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Ne zonen e Freskut Tirane vihen ne shitje 2 Dublex
Kati i fundit eshte papafingo
Te dy jan te pasur me verande me siperfaqe te konsiderueshme e cila ofron fushpamje te gjere.
Dublekset kan perkatesisht karakteristikat

1- kati i pare dhome ndenieje dhe ngrenieje + tualet me siperfaqe totale 49.8m2
kati i dyte perfshin 2 dhoma gjumi njera prej te cilave e pasur me tualet. siperfaqe totale 64.8m2
siperfaqe verande 25.8gjithe dublexi gezon siperfaqe 122.74m2

2-Kati i pare 48.5m2 ne te cilin ndodhet 1 dhome ndenieje dhe ngrenie + 1 tualet.
Kati i dyte 73.7m2 ne te cilin perfshihen 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete, njeri prej te cileve ndodhet ne nje ptrej dhomave matrimoniale.
Siperfaqe verande 92.8m2
E gjithe siperfaqa shkon 130.25m2

Cmimi 630 euro/m2 i DISKUTUESHEM. Kontakto 0697264350. Jeni te mirepritur.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 414 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, fresk) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto