Shiten Super Apartamente luksi ne Unaze te Re!, Shitje, Tirana

€ 00
 • 200 m
Numri References
RF384329
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Unaza e Re
Kontakt
0697264350
Titulli
Shiten Super Apartamente luksi ne Unaze te Re!
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 600
Siperfaqa
00 m
Siperfaqa totale
00 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Kati
9
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shiten super apartamente luksi ne Unaze te Re, Atiko.
Apartamentet jane me planimetri te ndryshme dhe me format 2+1.
Ndodhen ne katin e 9te banim.
Cmimi eshte 600 euro/m2.
Jane me hipoteke.
Per me shume informacion kontaktoni ne nr : 069 72 64 350 .
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1739 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Unaza e Re) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto