Quantcast

Shitet 1+1 47m2 5 Maji 38000Euro, Shitje

€ 38.000,00
 • 147 m
Numri References
RF148706
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Kontakt
0674320079
Titulli
Shitet 1+1 47m2 5 Maji 38000Euro
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
47 m
Siperfaqa totale
47 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Gjendja
E mobiluar
Kati
3
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet apartament 1+1 47m2 me hipoteke te 5 Maji afer Concord Center i arreduar 38000 Euro! Apartamenti ka nje hapesire prej 47m2 te organizuar ne nje sallon, nje dhome gjumi, nje ambient gatimi dhe nje tualet. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor afer qendres Concord ne rrugen 5 Maji tek Tregu i Medresese ne unaze. Apartamenti ka orientim perendim dhe ndricim te mire natyral. Shitet i arreduar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni Greten:0674320079
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 65 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto