Quantcast

Shitet 1+1,62 m2, 52500 euro,mbi Oxhakun!, Shitje

€ 52.500,00
 • 162 m
Numri References
RF106131
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Oxhaku
Kontakt
0694441217
Titulli
Shitet 1+1,62 m2, 52500 euro,mbi Oxhakun!
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
62 m
Siperfaqa totale
62 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
E Re
Kati
2
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2019
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet Apartament 1+1,62 m2, 52500 euro,mbi Oxhakun! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte baim te nje pallati te ri, 11 katesh,me ashensor dhe punime shume cilesore si sistem kapote, dritare dopio xham etj.Apartamenti ka orientim shume te mire dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje + kuzhina,nje dhome gjumi dhe nje tualet.Pallati eshte me lejet e reja dhe shume shpejt pajiset me certifikate pronesie.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 265 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Oxhaku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto