Quantcast

Shitet 1+1, 77 m2, 72000 euro , Ndre Mjeda, Shitje

€ 72.000,00
 • 177 m
Numri References
RF202575
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Ndre Mjeda
Kontakt
0692135390
Titulli
Shitet 1+1, 77 m2, 72000 euro , Ndre Mjeda
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
77 m
Siperfaqa totale
77 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Kati
6
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet| Apartament 1+1, 77 m2, 72000 euro, me hipoteke, i mobiluar te Ndre Mjeda! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte banim te nje pallati te ri, mjaft i mirembajtur me ashensor. Apartamenti ndodhet ne nje zone te aksesueshme, te qete dhe shume familjare. Orientimi esht jug-perendim. Eshte i organizuar ne: 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 koridor shperndares, 1 ballkon i madh dhe nje tualet. Shitet i mobiluar, mobilimi eshte bashkekohor. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 105 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Ndre Mjeda) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto