Quantcast

SHITET 1+1 MBI KOMUNEN E PARISIT 37,000 EURO, Shitje

€ 37.000,00
 • 54 m
Numri References
RF183425
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
mbi komunen e parisit
Kontakt
0694273672
Titulli
SHITET 1+1 MBI KOMUNEN E PARISIT 37,000 EURO
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
54 m
Siperfaqa totale
54 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Kati
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Mbi Komunen e Parisit, ne nje rezidenc mjaft te mire...Shitet apartament 1+1 siperfaqe 54 m2 i ndodhur ne katin e pare banim.Apartamenti ka ndarje te mira per hapesiren qe ka , ku personi qe e blen mund ta lej dhe me qera pasi preferohet goxha.Shitet vetem per 37,000 euro i PADISKUTUESHEM

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1186 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, mbi komunen e parisit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto