Quantcast

Shitet 1+1 me hipoteke 64m2 50000 Euro,Don Bosko, Shitje

€ 50.000,00
 • 64 m
Numri References
RF175542
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Don Bosko
Kontakt
0699770913
Titulli
Shitet 1+1 me hipoteke 64m2 50000 Euro,Don Bosko
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
64 m
Siperfaqa totale
64 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
E mobiluar
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 1+1 me hipoteke 64m2 50000 Euro! Apartamenti ndodhet ne zonen e Don Boskos. Ka nje hapesire prej 60m2, i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.0699770913
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 264 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Don Bosko) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto