Quantcast

Shitet 1+1 prane 21 Dhjetorit, Shitje

€ 81.700,00
 • 158,6 m
Numri References
RF193808
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
21 Dhjetori, prane Mondial
Kontakt
0699947554
Titulli
Shitet 1+1 prane 21 Dhjetorit
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 1.200,00
Siperfaqa
58,6 m
Siperfaqa totale
68,1 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Kati
1
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2019
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet apartament 1+1 prane 21 Dhjetorit, mbrapa Hotel Mondialit.
Siperfaqja totale eshte 68.1m2. Ndodhet ne katin e pare.
Cmimi 1200E/m2 dhe eshte i diskutueshem.
Kontaktoni ne 0699947554. Jeni te mirepritur.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 927 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, 21 Dhjetori, prane Mondial) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto