Quantcast

Shitet 1+1 prane shkolles se baletit 28500 Euro!, Shitje

€ 28.500,00
 • 136 m
Numri References
RF172375
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Shkolla e Baletit
Kontakt
0674320079
Titulli
Shitet 1+1 prane shkolles se baletit 28500 Euro!
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
36 m
Siperfaqa totale
36 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
Pjeserisht e mobiluar
Kati
2
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet shtepi 1+1 me hipoteke prane shkolles se baletit 28500 euro. Shtepia ndodhet prane shkolles(5 min ne kembe) shume prane qendres se tiranes. Shitet kati i dyte i nje shtepie private me oborr. Ka hyrje te pavarur nga kati i pare dhe disponon dokument te plote hipotekor per shtepine dhe oborin 91 m2. Eshte iorganizuar ne nje sallon plus ambient gatimi , nje dhome gjumi dhe nje tualet.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 326 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Shkolla e Baletit ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto