Quantcast

Shitet 1 + 1 Unaza e Re kompleksi Ales, Shitje

€ 72.600,00
 • 111.8 m
Numri References
RF759818
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Unaza e Re
Kontakt
0693590303
Titulli
Shitet 1 + 1 Unaza e Re kompleksi Ales
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 650,00
Siperfaqa
111.8 m
Siperfaqa totale
111.8 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Shtepi
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
4
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet apartament 2+1 ne Unazen e Re, perballe me karburant Kastratin, kompleksi Ales buze rruge. Apartamentit eshte i perfunduar ne proces hipotekimi. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te banimit dhe ka nje ndricim mjafte te mire. Siperfaqja 111.8m2. Cmimi 650 Euro/m2. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2207 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Unaza e Re) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto