Quantcast

Shitet 2+1, 75m2 ,41000Euro,Irfan Tomini , Shitje

€ 41.000,00
 • 175 m
Numri References
RF966061
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Albania
Shteti Level 2
Albania
Adresa
Irfan Tomini
Kontakt
0695883700
Titulli
Shitet 2+1, 75m2 ,41000Euro,Irfan Tomini
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
75 m
Siperfaqa totale
75 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Gjendja
E mobiluar
Kati
4
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet apartament 2+1 tek Irfan Tomini 75m2 i arreduar 41000 euro! Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues ne zonen e Irfan Tominit, dhe ka nje hapesire prej 75m2. Eshte i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet me dritare dhe nje korridor shperndares. Orientimi i apartamentit eshte lindje-perendim. Shitet i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean:0695883700
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 202 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Albania, Albania, Irfan Tomini) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto