Quantcast

Shitet 2+1,75m2,me Hipoteke,67000euro,Varri Bamit, Shitje

€ 67.000,00
 • 75 m
Numri References
RF175745
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Varri i Bamit
Kontakt
0674320079
Titulli
Shitet 2+1,75m2,me Hipoteke,67000euro,Varri Bamit
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
75 m
Siperfaqa totale
75 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet Apartament 2+1,75m2,me Hipoteke,67000euro,Varri i Bamit!Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues me tulla silikati.Pallati ndodhet prane rruges kryesore dhe ne zone shume te mire.Apartamenti ka orientim jug-lindje dhe eshte i organizuar ne nje koridor shperndares,nje sallon ndenje + kuzhina,dy dhoma gjumi,nje tualet me dritare dhe nje ballkon.Apartamenti eshte komplet i rikonstruktuar se fundmi dhe taraca eshte e izoluar dhe pa depozita.Per nje vizite ne prone kontaktoni Greten:0674320079
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 86 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Varri i Bamit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto