Quantcast

Shitet 2+1 76m2 + verande 30m2,Porcelan 49500Euro, Shitje

€ 49.500,00
 • 176 m
Numri References
RF151144
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Porcelan
Kontakt
0674320079
Titulli
Shitet 2+1 76m2 + verande 30m2,Porcelan 49500Euro
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
76 m
Siperfaqa totale
76 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Gjendja
E mobiluar
Kati
6
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet apartament 2+1 76m2 + verande 30m2, ne Porcelan i saporestauruar me hipoteke 49500 euro! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati ne zonen e Porcelanit perballe me Klanin. Ka nje hapesire prej 76m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon,dy dhoma gjumi, nje tualee, nje ballkon. Apartamenti ka organizim shume te mire, orientimi lindje-perendim dhe ka akses me rrugen kryesore, prane linjave te atobusit dhe faciliteteve te jeteses. Shitet edhe me kredi. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Per nje vizite ne prone kontaktoni Greten:0674320079
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 76 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Porcelan) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto