Quantcast

Shitet 2+1,89m2,me Hipoteke,70000 euro,Porcelan!, Shitje

€ 70.000,00
 • 189 m
Numri References
RF172285
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Porcelan
Kontakt
0694441217
Titulli
Shitet 2+1,89m2,me Hipoteke,70000 euro,Porcelan!
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
89 m
Siperfaqa totale
89 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Kati
8
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Viti ndertimit
2010
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet Apartament 2+1,89m2,me Hipoteke,70000 euro,Porcelan! Apartamneti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri 11 katesh,me ashensor dhe punime shume cilesore.Pallati ndodhet prane rruges kryesore dhe ne zone me te gjitha facilitetet e nje jetese komode.Apartamenti ka orientim te mire dhe eshte i organizuar ne nje koridor shperndares,nje sallon ndenje + kuzhina,dy dhoma gjumi,nje tualet dhe nje ballkon.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 178 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Porcelan) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto